İçeriğe atla

Web Tasarım Fiyatlarımız

Web Tasarım Fiyat Listesi

Aşağıda örnek olarak hazırladığımız tabloda web tasarım fiyatlarımızı görebilirsiniz.

Hizmetin Adı Hizmetin Detayı Hizmetin Ücreti
Hazır Tasarımlar Hazır Web Tasarım Şablonları 499 TL + KDV
Özel Web Tasarım Firmaya veya Şirketinize Özel Tasarım Projeye Göre Belirlenir.
E-Ticaret Web Site Fiyatı Herşey hazır e-ticaret tasarımı 5.999 TL + KDV
Hosting ve Domain Fiyatı Standart Hosting Paketi 250 TL + KDV

 

Web Tasarım Ücretlerimiz yukarıdaki tabloda göründüğü gibidir. Fiyatlarımız Güncel olup 30 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. Profesyonel web tasarıma ihtiyacınız var ise iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızdan yararlanabilir uygun bir bütçeyle web sitesi sahibi olabilir firmanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.  E-Ticaret fiyatlarımız tabloda olduğu gibidir. Fiyatlarımız esnek olup isteğinize göre değişebilir.  Web Tasarım ücretleri bir defaya mahsus ödenir. Hosting ve domain ücretlerimiz her yıl yaptırdığınız günden  yaklaşık bir yıl sonra hosting ve domain ücreti bir ay önceden müşteriye bilgi verilerek güncellemesi yapılır. Yaptığımız web sitelerimiz dinamik yani yönetim panellidir.

Web Tasarım Fiyatları Seo ücreti dahil değildir. Firmanız için özel odak anahtar kelimeler için anahtar kelimenin popülerliğine göre fiyat belirlenir ve o odak anahtar kelime için Seo (Search Engine Optimization) yani Türkçesi arama motoru optimizasyon çalışması yapılabilir.

Web Tasarım Fiyat listesi yukarıda belirtilmiştir.

Web Tasarım ve diğer hizmetlerimiz için 0850 840 9784 veya 0542 234 4327 numaralı telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

toplu başlıklı sms